Lexus CT200h: Automatyczne przywoływanie zapamiętanych ustawień

Lexus CT200h –> Działanie poszczególnych podzespołów –> Regulacja ustawienia foteli –> Pamięć ustawień do jazdy –> Automatyczne przywoływanie zapamiętanych ustawień

Każdy z elektronicznych kluczyków (w tym karta kluczyka) może zostać zarejestrowany w celu przywoływania zapamiętanych ustawień.

Zapamiętanie ustawień

Przed wykonaniem poniższych działań należy przyporządkować ustawienia do jazdy przyciskowi "1", "2" lub "3": Pozostawić przy sobie tylko ten z kluczyków, z którym ma być sprzę- żona funkcja automatycznego przywoływania ustawień do jazdy, a następnie zamknąć drzwi kierowcy.

Jeżeli w samochodzie są 2 lub więcej kluczyków, operacja przyporządkowania ustawień do jazdy nie zostanie wykonana prawidłowo.

  1. Przyciskiem rozruchu wybrać stan ON.
  2. Sprawdzić, czy wybrane jest położenie P dświgni przekładni napędowej.
  3. Przywołać ustawienia do jazdy, które mają zostać przyporządkowane.
  4. Naciskając przycisk przywoływania ustawień, nacisnąć i przytrzymać przycisk centralnego zamka (po stronie blokowania lub odblokowania), aż rozlegnie się sygnał akustyczny.

Zapamiętanie ustawień


Jeżeli przycisk nie może zostać zarejestrowany, rozlegnie się ciągły sygnał ostrzegawczy przez około 3 sekundy.

Przywoływanie zapamiętanych ustawień

Posiadając przy sobie elektroniczny kluczyk, który posiada przypisaną pozycję do jazdy, odblokować i otworzyć drzwi kierowcy za pomocą systemu elektronicznego kluczyka lub bezprzewodowego zdalnego sterowania.

Nastąpi przywołanie zapamiętanej pozycji.

Jeżeli ustawienia są dokładnie takie jak zapamiętane ustawienia do jazdy, fotel i zewnętrzne lusterka wsteczne nie zostaną przestawione.

Wyłączanie funkcji

Posiadając przy sobie tylko ten kluczyk, dla którego funkcja ma zostać wyłączona, zamknąć drzwi kierowcy. Jeżeli w samochodzie są 2 lub więcej kluczyków, wyłączenie funkcji nie zostanie prawidłowo przeprowadzone.

  1. Przyciskiem rozruchu wybrać stan wyłączony.
  2. Naciskając przycisk "SET", nacisnąć i przytrzymać przycisk centralnego zamka po stronie blokowania lub odblokowania, aż rozlegnie się dwukrotny sygnał akustyczny.

    Jeżeli przycisk nie może zostać wyrejestrowany, rozlegnie się ciągły sygnał ostrzegawczy przez około 3 sekundy.

Automatyczne przywoływanie zapamiętanych ustawień


Środki ostrożności podczas zmiany pozycji fotela

W trakcie zmiany pozycji fotela należy uważać, aby nie uderzył on pasażera zajmującego miejsce z tyłu bądś nie przycisnął ciała do kierownicy.

Wprowadzanie ustawień kierowcy do pamięci

Ustawienia fotela kierowcy, kierownicy oraz zewnętrznych lusterek wstecznych można zapisać w pamięci mikroprocesora, z której następnie można ...

Zagłówki

Wszystkie fotele wyposażone są w zagłówki. Przednie fotele Podwyższanie Pociągnąć zagłówek w górę. Obn ...

Zobacz tez:

Wymiana oleju silnikowego i filtra
OSTRZEŻENIE Ta czynność wymaga specjalnych umiejętności, narzędzi i wyposażenia. Przed jej wykonaniem należy uważnie zapoznać się z odpowiednią procedurą.  W przypadku wątpliwości zwróci ...

Wykaz schowków
Dodatkowe schowki Schowek w desce rozdzielczej Uchwyty na butelki/schowki w drzwiach Schowek w środkowej konsoli Uchwyty na kubki Przedmioty, które nie powinny być pozostawiane w schowku Nie należy pozostawiać okularów, zapalniczek oraz pojemn ...

Układ przeciwpoślizgowy ABS
Układ antypoślizgowy ABS kontroluje skuteczność hamowania każdego koła podczas gwałtownego hamowania lub hamowania na śliskiej nawierzchni. Czujniki śledzą obracanie się każdego koła i w przypadku jego zatrzymania się na mome ...

Categorie