
Nie wolno dokonywać żadnych przeróbek elementów zawieszenia i podwozia, np. instalować elementy podwyższające zawieszenie, dodatkowe podkładki dystansowe, sprężyny itp. Może to prowadzić do niebezpiecznej zmiany własności jezdnych i utraty panowania nad pojazdem.

Systematyczna kontrola stanu amortyzatorów pozwoli w porę wykryć ich osłabione działanie. Prosimy jednak pamiętać, że gwarancja obejmuje tylko i wyłącznie usterki amortyzatorów, których przyczyną jest wada materiałowa bądś produkcyjna. Natomiast naturalne zużycie, proporcjonalne do przebiegu i sposobu eksploatacji, nie jest objęte gwarancją.
Tego rodzaju czynności obsługowe nie są objęte zobowiązaniami gwaranta.
Naturalne zużycie części i materiałów eksploatacyjnych, takich jak świece żarowe, świece zapłonowe, końcówki wtryskiwaczy, paski napędowe, tarcze sprzęgła, tarcze hamulcowe, klocki i szczęki hamulcowe, elementy filtrujące, płyny, substancje smarujące, żarówki, bezpieczniki, elementy gumowe wycieraczek szyb, elementy gumowe zawieszenia i inne, nie jest objęte gwarancją.
Licznik przebiegu sumaryczny/okresowy
Licznik sumaryczny
Licznik sumaryczny pokazuje całkowity przebieg
samochodu.
Podwójny licznik okresowy
Podwójny licznik okresowy rejestruje odległości
poszczególnych przejazdów.
Wybór licznika
Aby wybrać wskazanie jednego z licznik&oa ...
Oświetlenie sufitowe/lampki
punktowe
Wymiana żarówek
Za pomocą śrubokrętu z płaską końcówką
podważyć klosz lampki.
Wyjąć żarówkę.
Wymienić żarówkę. Patrz hasło indeksu
"PARAMETRY ŻAR&O ...
Montaż koła
Mocowanie koła
zapasowegoJeżeli samochód wyposażony jest
w felgi aluminiowe, jest rzeczą
normalną, że przy dokręcaniu śrub przy
zakładaniu koła nakładki nie dotykają
koła zapasowego. Przytrzymanie koł ...