Układ może być uruchamiany na różne sposoby, ale zaleca się uruchomianie przez naciśnięcie przycisku AUTO i późniejsze obrócenie pokrętła, aby ustawić wymaganą temperaturę na wyświetlaczu.
W ten sposób układ uruchamia w pełni automatyczne funkcjonowanie, aby osiągnąć w krótkim czasie wymaganą komfortową temperaturę, w zależności od ustawień.
Układ reguluje temperaturę, ilość i rozdział nawiewanego powietrza do kabiny i zarządza funkcją recyrkulacji i włączaniem sprężarki klimatyzacji.
W pełni automatycznym funkcjonowaniu jedyną wymaganą operacją ręczną jest ewentualna aktywacja następujących funkcji:
Podczas całkowicie automatycznego funkcjonowania układu możliwa jest zmiana ustawionych temperatur, rozdziału powietrza i prędkości wentylatora, posługując się w jakimkolwiek momencie odpowiednimi przyciskami lub pokrętłami: układ zmieni automatycznie ustawienia w celu dostosowania się do nowych wymagań.
Podczas funkcjonowania w pełni automatycznego (FULL AUTO), po zmianie rozdziału powietrza i/lub natężenia wylotu powietrza i/lub włączeniu sprężarki i/lub recyrkulacji, znika napis FULL. W ten sposób funkcjonowanie przechodzi z kontroli automatycznej na manualną do momentu, w którym zostanie ponownie naciśnięty przycisk AUTO. Gdy jedna lub kilka funkcji uruchomiona zostaje w sposób ręczny, regulacja temperatury wylotu powietrza jest nadal zarządzana automatycznie, za wyjątkiem sytuacji, w której sprężarka jest wyłączona: wówczas bowiem powietrze nawiewane do kabiny nie może mieć temperatury mniejszej od powietrza zewnętrznego.
Ekran ustawień wyświetlacza
Przejście do ekranu "Wyświetlacz": Przycisk "MENU" "Wyświetlacz"
Wyłączanie ekranu.
Regulacja parametrów wyświetlania.
Regulacja parametrów wyświetlania
obrazu z kamery
systemu monitorowania sytuacji
z tyłu samochodu.
Prze ...
Ustawianie jednostki miary (Unit)
Funkcja ta umożliwia regulację jednostki
miary.
W celu wykonania regulacji należy:
nacisnąć krótko przycisk MENU ESC,
na wyświetlaczu pojawi się napis (Unit)
i ustawiona wcześniej jednostka miary
(km/h) lub (mi)
nacisnąć przyci ...
Dolne przednie i tylne punkty mocowania
Aby zamontować siatkę oddzielającą w przedniej
części kabiny i zwiększyć przestrzeń bagażową,
należy:
Złożyć oparcia tylnych foteli. Patrz
"SKŁADANIE OPARĆ FOTELI TYLNYCH"
we wcześniejszej cz ...