Wizyjny system monitorowania sytuacji z tyłu samochodu wspomaga kierowcę podczas cofania, wyświetlając linie i widok z tyłu samochodu, na przykład w trakcie parkowania.
Ilustracje przedstawiające ekrany w tym rozdziale mają charakter poglądowy i mogą różnić się od rzeczywistego obrazu wyświetlanego na ekranie.
Obszar znajdujący się z tyłu samochodu wyświetlany jest po przestawieniu dświgni przekładni napędowej w położenie R, gdy przyciskiem rozruchu wybrany jest stan ON.
Wizyjny system monitorowania sytuacji z tyłu samochodu zostanie wyłączony po ustawieniu dświgni przekładni napędowej w położeniu innym niż R.
Wersje z systemem audio z ekranem: Gdy dśwignia przekładni napędowej znajduje się w położeniu R i zostanie wciśnięty przycisk dowolnego trybu (np. "MENU"), wizyjny system monitorowania sytuacji z tyłu samochodu zostanie wyłączony, a na wyświetlaczu zostanie wyświetlony ekran trybu, którego przycisk został wciśnięty.
Wersje z wyświetlaczem w wewnętrznym lusterku wstecznym
Wersje z systemem audio z ekranem
Włączanie i wyłączanie wyświetlacza (wersje z wyświetlaczem w wewnętrznym
lusterku wstecznym)
Pierścień wyboru świateł przeciwmgłowych
Działają razem ze światłami mijania i drogowymi.
Tylne światło
przeciwmgłowe
Aby włączyć tylne światło przeciwmgłowe,
przekręcić pierścień do przodu.
Aby je wyłączyć, przekrę ...
Elektroniczna blokada rozruchu hybrydowego układu napędowego
W kluczyku samochodowym wbudowany jest mikronadajnik, będący
elementem układu uniemożliwiającego uruchomienie hybrydowego
układu napędowego z użyciem kluczyka niezarejestrowanego w pami
ęci komputera pokładowego.
Opuszczając samochó ...
Elementy sterowania
A. Przycisk AUTO kontrola automatyczna
wszystkich funkcji.
B. Przyciski wyboru rozdziału powietrza.
C. Wyświetlacz
D. Przycisk sterowania funkcją MAX
DEF.
E. Przycisk wyłączania systemu.
F. Przycisk sterujący włączeniem/wyłączeniem ...